STULEJKA.COM                      
  24-05-2022 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia kidd_25, 2002 rok - Warszawa

Doświadczenia

Witam

Zabieg usunięcia stulejki miałem 3 lata temu w wieku 22 lat. O tym, że coś jest nie tak byłem świadomy dużo wcześniej ale odsuwałem konieczność zrobienia z tym „porządku” w daleką przyszłość. Stulejka nie przeszkadzała mi aż tak bardzo, bo mogłem zsuwać napletek w stanie spoczynku zupełnie swobodnie także z higieną nie było problemów, a że jeszcze nie miałem dziewczyny to tak naprawdę nie myślałem o tym za bardzo. Oczywiście we wzwodzie o zsunięciu napletka nie było mowy. No ale i na mnie przyszedł czas – skończyłem liceum, poszedłem na studia i poznałem fantastyczną dziewczynę, obecnie już moją żonę. Wtedy już docierało do mnie, że trzeba się zabrać za mój mały problem. Zwlekałem z tym jednak bardzo długo, bo świadomość, że ktoś będzie ciął mojego penisa po prostu mnie przerażała. Wystarczy powiedzieć, że podjąłem współżycie zanim pozbyłem się stulejki! Dodam tylko, że nie było to do końca mądre- ktoś kto miał podobne doświadczenia wie o czym piszę. Moja dziewczyna oczywiście zauważyła, że coś nie jest tak, a że wiedziała co to stulejka, zaczęła mnie mocno dopingować bym szybko pozbył się problemu. W tym czasie regularnie odwiedzałem stronę stulejka.com także skorzystałem z namiarów na lekarzy (wybrałem prof.Perdzyńskiego), umówiłem się na wizytę i od razu na zabieg. Te dwa dni oczekiwania były stresujące ale ponieważ byłem w trakcie sesji egzaminacyjnej, nie myślałem o tym aż tak bardzo.

Dzień zabiegu.

Zjawiłem się pod gabinetem o umówionej godzinie, profesor porozmawiał ze mną chwilę, kazał zdjąć spodnie, zsunął napletek dobrze się poprzyglądał i powiedział, że oprócz wąskiego napletka mam też za krótkie wędzidełko i że oczywiście wszystko załatwi podczas jednego zabiegu. To miała być plastyka. No i się zaczęło. Z samego zabiegu źle wspominam tylko zastrzyki znieczulające, a tak naprawdę tylko pierwszy i drugi z nich, potem nic nie czułem. Profesor i pielęgniarka żartowali i rozmawiali ze mną także szybko się wyluzowałem. Zabieg trwał tak ze 40 min. Potem jeszcze raz prof. zaprosił mnie do gabinetu i wyjaśnił jak powinienem pielęgnować mojego ptaszka oraz poinformował, że w razie bólu zwykłe leki dostępne bez recepty powinny pomóc.

No i rzeczywiście nie było tak strasznie. Owszem poranne erekcje były dość bolesne ale tak naprawdę tylko przez pierwsze 3 dni, potem już luzik. Byłem jeszcze na 2 wizytach kontrolnych- wszystko goiło się bardzo dobrze. Po tygodniu delikatnie po raz pierwszy odsłoniłem napletek, który nie wyglądał ciekawie- szwy, fioletowy kolor, opuchlizna. Ale z czasem, dzień po dniu wszystko wracało do normy. Ciężko było mi tylko wytrzymać z powodu miesięcznej abstynencji- jeszcze nie miałem tak długiego okresu bez seksu czy masturbacji. Oczywiście pod koniec tego czasu zacząłem ściągać napletek podczas wzwodu i widziałem że jest wszystko ok. No może tylko nie podobały mi się blizny. Także pierwszy stosunek miałem dokładnie po miesiącu i muszę powiedzieć, że to było cudowne przeżycie! Zupełnie inny komfort i doznania. Tu apel do wszystkich facetów ze stulejką- nie próbujcie tego robić zanim się nie zoperujecie! Nie warto!

Czy żałuję, że nie obrzezałem się całkowicie? Nie, chociaż na początku byłem trochę przerażony wyglądem mojego penisa i myślałem czasem czy nie warto się jednak pozbyć napletka zupełnie. Z czasem wygląd powracał do normy i przestałem o tym myśleć. Jestem zadowolony z tego jak wygląda w tej chwili.

Na koniec chcę mocno podziękować mojej żonie za cierpliwość i wsparcie jakiego mi udzieliła, a także twórcom tej strony za to, że zajęli się tym problemem dzięki czemu wielu chłopaków miało świadomość, że nie są jedyni! Wielkie dzięki!

Pozdrawiam

kidd_25

kristof111@o2.pl

Dostępne są zdjęcia kidd_25 w dziale "Zdjęcia"


Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam