STULEJKA.COM                      
  24-05-2022 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Arka, 07.07.2005 - Gdańsk

Doświadczenie z dnia 07.07.2005. Gdańsk

Cześć mam na imię Arek i na wstępie chciałbym podziękować autorowi strony i wszystkim ludziom opisującym swe doświadczenia. O tym ze mam stulejkę wiedziałem już od dawna ale nie mogłem zebrać się na odwagę, dopiero moja dziewczyna poradziła mi bym cos z tym zrobił bo widziała jak się męczę.

Tydzień przed zabiegiem udałem się do urologa, („URO” Gabinet Lekarski Stanisław Dobrzański) Doktor stwierdził u mnie pełna stulejkę od razu po badaniu umówiłem się na zabieg właśnie na 07 lipca na godzinę 20 . Lekarz poinformował mnie ze mam być na czczo bo będzie to zabieg przeprowadzony w obecności anestezjologa. Cena 700zł za zabieg nie wiem czy jest wygórowana bo nie dowiadywałem się nigdzie indziej.

DZIEN ZABIEGU

Tego dnia byłem w pracy i zaraz po niej udałem się na zabieg. Tuz przed zabiegiem przeprowadził jeszcze ze mną wywiad czy świadom jestem tego co robie i czy decyduje się na zabieg, oczywiście podpisałem zgodę na zabieg. Już na Sali zabiegowej anestezjolog założył mi wkucie i podal jakiś zastrzyk, zakręciło mi się w głowie po chwili pan doktor przystąpił do naprawy mego sprzętu. Cały czas byłem przytomny, zabieg przebiegał w milej spokojnej atmosferze. Po upływie 40 minut było już po całej sprawie. Założono mi opatrunek i kazano się ubierać. Zastrzyk miał niezłego kopa bo przez jakieś jeszcze pół godziny w głowie mi się kręciło. Jak się już ubrałem doktor wezwał mnie do swojego gabinetu omówić szczegóły pielęgnacji. Potem udałem się do domu i od razu do lóżka spać.

PIERWSZY DZIEN PO ZABIEGU

Byłem rano na kontroli u doktora, powiedział ze wygląda to bardzo dobrze. Kazał mi stosować maście i przemywać roztworem rumianku i nie zakładać żadnych opatrunków. Ból jest tylko związany z noszeniem bielizny bo szwy o nią zahaczają. Teraz czekam tylko na zdjęcie szwów które ma odbyć się 14.07.

Ja jestem zadowolony z zabiegu i jeśli macie podobny problem nie zastanawiajcie się warto. Zabieg nie jest straszny.

Podziękowania dla doktora Dobrzańskiego i twórców tej strony.
Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam