STULEJKA.COM                      
  24-05-2022 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Damiana - kwiecień 2004

Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami na temat zabiegu usunięcia stulejki.

Od dawna wiedziałem, że coś jest nie tak jak być powinno wiadomo z czym. Szukałem informacji w Internecie i trafiłem na ten serwis. Dużo mi to pomogło. Porozmawiałem z rodzicami i umówiłem wizytę u lekarza. Ten poradził całkowite obrzezanie .Ja stwierdziłem ze trochę skóry trzeba zostawić. W dniu zabiegu udałem się do miejsca przeznaczenia czyli do kliniki. Starałem się nie stresować - wiedziałem że to dla mojego dobra wiec po co się denerwować. No i znalazłem się na stole operacyjnym (strasznie brzmi). Lekarz zrobił mi znieczulenie,i zabrał się do pracy. Trochę rozmawialiśmy podczas zabiegu. Minął jakiś czas i zabieg dobiegł końca. Założono mi opatrunek i koniec. Wsiadłem w taksówkę i pojechałem do domu. Dokonałem oględzin sprawy :) nie za fajnie to wyglądało, w sumie mało było widać spod opatrunku. Lekarz zapisał mi trochę leków do kuracji i pielęgnacji szefa. Przestrzegałem tego przez cały czas rekonwalescencji.

Pierwsza noc była ciężka. Poranne wzwody nie były przyjemne. Wstawałem i kombinowałem żeby opadł. Kolejne noce stopniowo były coraz mniej bolesne. Potem trzeba było przyzwyczaić żołądź do ocierania o bieliznę. Jakoś było. Na początku ciężko ale po upłynięciu miesiąca wszystko było OK. Blizny smarowałem Contractubex-em.

Teraz, po roku czasu wszystko jest OK. Do wszystkich zastanawiających się nad zabiegiem: nie ma co się czaić, przecież i tak kiedyś będzie trzeba to zrobić.

Pozdrawiam wszystkich.


Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam