STULEJKA.COM                      
  04-12-2023 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Olka

Szukając w google tematu schorzenia penisa natknąłem się na stronę www.stulejka.com Czytając informacje o różnych schorzeniach natknąłem się na problem stulejki i uświadomiłem sobie, że podobny problem występuje również i u mnie. Mianowicie nie mogłem ściągnąć napletka nawet minimalnie.

Szybko po namyśle skonsultowałem się z Mamą i po „naradzie” postanowiliśmy pójść do dobrego urologa mianowicie doktora Domagały. Już wcześniej leczyłem się u niego na żylaki powrózka nasiennego i wiedziałem, że to miły lekarz.

W dniu wizyty byłem nieco spięty, ale tylko do momentu wejścia do gabinetu. Lekarz przy okazji sprawdził co i jak z moimi żylakami a zaraz potem obejrzał mój „interes”. Zsunął lekko i bezboleśnie napletek i powiedział, że mam zapalenie napletka i żołędzi. Przepisał mi maść i kazał próbować ściągać napletek i smarować żołędzie maścią. Lekko się przestraszyłem ponieważ nigdy nie ściągałem napletka. Powiedział ze musze przyjść za tydzień do kontroli.

W tym samym dniu spróbowałem ściągnąć napletek (przynajmniej spróbować). I tu ku mojemu zaskoczeniu już trochę więcej udało mi się ściągnąć napletka. Codziennie schodziło coraz więcej. W dniu ponownej wizyty próbowałem ściągnąć jeszcze więcej. Podczas ściągania zauważyłem coś podobnego do włoska we wędzidełku. Pociągnąłem to i poczułem duży ból w okolicach wędzidełka. Teraz delikatnie ciągnąłem ten „włosek” aż wyszedł. Teraz znów spróbowałem ściągnąć napletek i teraz szok!! Bez bólu napletek zszedł do końca żołędzia (prędzej nie schodził nawet do połowy). Niezwykle się przestraszyłem bo nigdy tego nie robiłem. Na końcu żołędzia były takie białe „grudki” brudy więc postanowiłem to umyć. Niezmiernie się cieszyłem, że już mi schodzi napletek.

U lekarza dowiedziałem się, że już wyleczyłem stan zapalny i moją (małą) stulejkę. Teraz musze jeszcze przez około 3 dni smarować żołędzie maścią. Lekarz powiedział jeszcze, że muszę zrobić zabieg przecięcia wędzidełka ponieważ przy stosunku może się zerwać i krwawić!

Dziękuje autorom tej strony i wszystkim napisanym Doświadczeniom, bo gdyby nie one to prawdopodobnie do tej pory nie wiedział bym co mi dolega.

Pamiętajcie nie ma co się zastanawiać i powiedzieć o tym rodzicom. To nic wstydliwego.

Pozdrawiam, OLEK
Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam