STULEJKA.COM                      
  04-12-2023 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Light'a, 13.01.2009 - Łódź

GWOLI WSTĘPU

Mam 20 lat i mieszkam w Łodzi. Pokrótce chciałbym przedstawić swoje doświadczenia.

O tym że mam problem z wędzidełkiem wiedziałem od zaledwie kilku lat - Gdy byłem dzieciakiem najzwyklej w świecie sądziłem że to normalne i "każdy tak ma". I tak sobie czas jakoś mijał, a "uśpiony" problem tylko czyhał na najdogodniejszy moment by uderzyć...

Pewnie nie siedziałbym teraz obrzezany o 4 nad ranem wstukując roboczą wersję ów doświadczenia, gdyby nie, co tu dużo gadać, pierwszy stosunek. Jakoś przed 18 urodzinami seria zbiegów okoliczności, odrobina alkoholu i szczypta młodzieńczego szaleństwa (a także szklanka głupoty...bez zabezpieczenia.) wpędziła mnie i koleżankę do łóżka. Wtedy dopiero zdałem sobie sprawę jak poważny mam problem. Sam stosunek niewiele miał wspólnego z przyjemnością. Wręcz przeciwnie - cholernie bolało. A że tego szaleństwa było więcej niż potrzeba, oczywiście nic nie mówiłem partnerce i "jechaliśmy dalej".

Dwa dni ledwo chodziłem. Nie polecam.

Niespełna dwa lata w przód - kilka dni po moich dwudziestych urodzinach ostatecznie postanawiam załatwić swój problem...po zgooglowaniu tematu niemal do sucha, czas najwyższy na wizytę u polecanego urologa, dr. Jerzego Żurka.

Mogłem to rozwiązać na dwa sposoby. Pierwszy to plastyczne wydłużenie wędzidełka. Metoda znacznie tańsza, acz posiadająca ogromną wadę - problem mógł z czasem wrócić.

Druga metoda to nic innego jak bezlitosna eliminacja - obrzezanie całkowite. Po co coś wydłużać, kiedy można się tego pozbyć :) Wada - większy koszt

13 stycznia 2009 roku o godzinie 15 stawiłem się w klinice ESKULAP w Łodzi na umówiony zabieg obrzezania całkowitego. Bez zbędnych ceregieli, sympatyczna pielęgniarka zaprowadziła mnie do pokoiku, w którym to przebrałem się w fikuśny zielony kubraczek. chwila nie minęła, a już byłem na stole z "męstwem" na wierzchu

ZABIEG

Sądziłem że będę się nudzić przez czas trwania zabiegu. Pomyłka. Nie w ESKULAPIE. Pani Wanda (wspomniana wyżej pielęgniarka zabiegowa) nie da Ci choćby na chwile pogrążyć się w myślach (i chwała jej za to :). Pierwsze ukłucia lekko bolały, no ale ja zawsze byłem panikarz jeśli chodzi o igły. Nie jest to nic wielkiego, jeśli byłeś kiedyś u kiepskiego stomatologa to nie powinieneś właściwie nic poczuć :D

I teraz moja rada dla Ciebie - podczas zabiegu MÓW jeśli boli. Po prostu. Nie ma przed kim zgrywać kozaka, a jak nic nie powiesz to nie dostaniesz więcej znieczulenia! Mnie co prawda pobolewało, ale szczerze mówiąc byłem zbyt zajęty rozmową z panią Wandą(przesympatyczna osoba) by przejmować się bólem.

Podczas zabiegu w tle grało radio Wawa i pamiętam że tuż po skończonym zabiegu(czas minął błyskawicznie) leciał kawałek Myslovitz - Acidland. Rojek śpiewający "po co ten stres?" z miejsca wrzucił uśmiech na moją facjatę :)

TUŻ PO

Doktor kazał mi posiedzieć jeszcze pół godziny i się pokazać zanim pójdę do domu. Lekko obolały wygramoliłem się z sali zabiegowej do tego samego pokoju którym wchodziłem. Ostrożnie przebrałem się i wyszedłem na korytarz. Posiedziałem jakiś czas i poszedłem do gabinetu. Doktor stwierdził że wszystko gra i..już wszystko. Kierunek - dom.

Teraz już tylko wizyty kontrolne...

PODSUMOWUJĄC:

Klinika ESKULAP

Dr. Jerzy Żurek

rodzaj zabiegu - Obrzezanie Całkowite

metoda - High and Tight

koszt - 1000 zł (wliczone wizyty kontrolne i EWENTUALNE poprawki)
Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam