STULEJKA.COM                      
  04-12-2023 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Jacka, 27.12.2008 - Lublin

Mój problem polegał na tym, iż mogłem swobodnie zsunąć napletek z żołędzi kiedy penis pozostawał w stanie spoczynku natomiast było to niemożliwe kiedy penis był w stanie erekcji. Na początku myślałem że mam stulejkę jednak po wnikliwej analizie stron internetowych doszedłem ostatecznie do wniosku, że problem tkwi w za krótkim wędzidełku. Moje wędzidełko pozwalało mi zsunąć napletek jednak czynność ta powodowała pociąganie całej powierzchni żołędzia ku dołowi.

Od dawna wiedziałem że mam problem jednak obawiałem się wizyty u lekarza a dokładnie po prostu rozebrania się i pokazania mu mojego problemu. Minęło kilka ładnych lat zanim dojrzałem do tej decyzji. Nadmienię: kilka ładnych lat sfrustrowanego życia jako podkategoria mężczyzny.

Dziś jestem już po zabiegu. Za pomocą tego portalu wybrałem specjalistę-dr Ryszarda Siwka. Zadzwoniłem, umówiłem się na wizytę. Postanowiłem: teraz nie ma już odwrotu. Zdecydowałem się nie owijać w bawełnę. Będąc sam na sam z doktorem powiedziałem na czym polega mój problem. Nie wiem dlaczego ale do kwestii rozebrania się podszedłem zupełnie bez emocji. W końcu pan doktor też jest mężczyzną i jak wszyscy mężczyźni jest zbudowany tak samo jak ja. Pan Ryszard opowiedział jak będzie przebiegał zabieg i ostatecznie zdecydowaliśmy się na dokonanie naprawy natychmiast. Nałożył na mój napletek maść znieczulającą, odczekaliśmy pół godziny i Pan Ryszard przystąpił do akcji. Trwało to może 15 min. 15 minut miło spędzonych na rozmowie z panem doktorem. W sumie nawet nic nie poczułem.

Mój interes jest zacerowany , jestem umówiony na wizytę kontrolną za tydzień.

Co mogę powiedzieć…jeżeli ktoś z Was ma ten sam problem nie wstydźcie się, idźcie od razu do lekarza. Jak wiele osób żałuję, że zdecydowałem się dopiero w wieku 29 lat. Ten problem nie naprawi się sam, matkę naturę czasami trzeba poprawiać. Co do gabinetu Pana Ryszarda-gorąco polecam. Zabieg przeprowadza osobiście bez asysty pielęgniarek co jak wiem może działać na panów deprymująco.

Pozdrawiam

Jacek


Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam