STULEJKA.COM                      
  25-01-2022 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenie Łukasza

Łukasz - Jelenia Góra.

Stulejka to był także mój nie przyjemny problem, w sumie mogę powiedzieć, że stał się problemem dopiero w wieku 16 lat, kiedy jak wiadomo każdy z nas zaczyna, co raz bardziej interesować się dziewczętami. Wtedy trochę się nawet martwiłem, bo wiedziałem ze coś jest nie tak, ale były ważniejsze sprawy w tamtym wieku: koledzy, boisko, jakieś pierwsze imprezy itp.

Na początku, kiedy moje stosunki z dziewczynami wyglądały trochę szczeniacko, czyli wiadomo jakieś pierwsze „związki”, spotkania, całowania, przytulania, gdzieś tam na imprezach itp. Jednak im dłużej tego typu sytuacje miały miejsce, a moje stosunki z dziewczynami stawały się bardziej poważne to znaczy pojawił się seks; nie ma się, czego wstydzić jest to zupełnie normalne zjawisko, ludzkie i w 100% naturalne.

W owym czasie miałem już te swoje 18 lat za sobą i zdałem sobie sprawę, że nie jestem sprawny seksualnie. Poczytałem na temat stulejki sporo w necie, chociażby na waszej stronie i jedyny wniosek, jaki wysnułem to taki ze trzeba się tego pozbyć. Uznałem, że mam 18 lat, jest to wiek strategiczny i nie mam wyjścia musze to zrobić i KONIEC! Nie wyobrażałem żyć z tym w sumie niewielkim, ale wstydliwym schorzeniem do wieku 22-24 lat tak jak w przypadku niektórych opisujących swoje doświadczenie na waszej stronie, to byłoby po prostu nienormalne.

Jednak oczywiście hamulcem w moim przypadku był wstyd, w sumie to kretynizm wstydzić się powiedzieć rodzicom. Mówiłem sobie niby, że jestem dorosły i że to moja sprawa. Ale z drugiej strony oni i tak będą musieli się dowiedzieć, po pierwsze, dlatego że nie miałem 400zł na zabieg.

W końcu po dniu zastanawia się powiedziałem rodzicom i oczywiście potraktowali to poważnie. W tym momencie uświadomiłem sobie jedno, jakim byłem skończonym idiotą, że bałem się powiedzieć, wstyd jest czymś żałosnym.

Przyszła kolej na wizytę o lekarza, wchodzę do urologa i nagle pierwsze pozytywne zaskoczenie. Facet jest miły, zachowuje się w taki sposób żeby mi nie dodawać stresu. Zapytał się, co mi dolega, ja odpowiadam: „chyba stulejka”. Lekarz mówi coś w stylu „Aha, nie ma się, czym przejmować, prawie codziennie tu takich mamy jak ty, nie masz się, czego wstydzić to normalne”. Potem badanie, lekarz mówi ze to stulejka i że dobrze sam się zdiagnozowałem.

Generalnie podczas badania uświadomiłem sobie swój kolejny kretynizm, a mianowicie, że wstyd przed lekarzem jest nieuzasadniony, bo oni traktują to jak chleb powszedni, widzieli tysiące „ptaków”, to jest normalne dla nich, nie są tam po to żeby się z nas śmiać tylko żeby pomagać i zarabiać. Niech to będzie wskazówka dla tych, którzy się wstydzą, ja też się wstydziłem i teraz widzę, że to był idiotyzm.

Przyszedł czas na zabieg, płaciłem 400 zł jak już wyżej wspominałem. Co można powiedzieć o zabiegu leżysz sobie, najpierw dostajesz znieczulenie, które jest bolesne. Jeśli to kogoś odstrasza to niech sobie przypomni jak kiedyś dostał piłką w tzw. „jaja” tez bolało, no, ale żyjemy dalej. Potem praktycznie nic nie czujesz, po zabiegu przez 3 dni w sumie odczuwałem ból, potem jakoś to wszystko samo mijało bez większych rewelacji.

Musze wam powiedzieć, że jak teraz jak tak pomyśle to cała ta stulejka to jest bardzo mały problem. Dlatego jeśli masz 18 lat to jest najwyższy czas na zabieg, jeśli masz więcej to uświadom sobie, że zmarnowałeś dużo czasu i trzeba coś z tym zrobić. Stulejka dotyka wszystkich facetów, nie tylko tych tak zwanych frajerów, ja w sumie nigdy nie miałem problemów z dziewczynami i mnie też to spotkało. Zapewniam was, że tych wszystkich macho też to dotyka, nie możecie czuć się gorsi, napiętnowani. Idziecie do lekarza, bo macie problem i to jest normalne, żyjemy w cywilizowanym kraju i „pan doktor” pełni taka właśnie funkcje. W sumie to już nie mam pomysłu jak was przekonać żebyście się zmobilizowali do działania, po prostu lepiej żyć normalnie i przełknąć tą odrobinę wstydu.

Powodzenia!!!
Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam