STULEJKA.COM                      
  25-01-2022 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Mateusza, 06.02.2007 - Jelenia Góra

Witam wszystkich. Na początku chciałbym szczególnie podziękować autorowi oraz wszystkim, którzy opisali tutaj swoje doświadczenia.

Właśnie jestem 6 tygodni po zabiegu i czuje się bardzo, bardzo dobrze, a co najważniejsze wszystko działa teraz w 100 procentach. Otóż nie miałem pełnej stulejki - tylko częściową - tzn. że podczas wzwodu nie mogłem ściągnąć napletka, co było podczas stosunku bardzo dokuczliwe. Wreszcie po przeczytaniu doświadczeń innych na tej stronie, stwierdziłem, że tak dalej być nie może. I tak trafiłem do Przychodni Chirurgicznej LASER w Jeleniej Górze do wspaniałego fachowca i człowieka dr. Kotowicza,

który polecił mi częściowe obrzezanie za 390 zł - naprawdę tanio i wyznaczył termin na 20 grudnia. Po 10 dniach udałem się do przychodni w ogóle nie myśląc o tym i nie robiąc sobie stresu. Wszedłem do gabinetu, jak zwykle serdecznie przywitany przez pana Doktora i panią Wiolettę, chwilkę miło porozmawialiśmy no i poproszono mnie abym się położył. No i zaczęło się. Może na początku jest trochę nieprzyjemne ukłucie przy znieczuleniu. Ale co do bólu podczas zabiegu to jest go ZERO!! Nawet nie wiem kiedy zostałem pozbawiony napletka, może dlatego, że cały czas na duchu podtrzymywała mnie przesympatyczna pani Wiletta. Po usunięciu napletka nastąpiło szycie, którego tez w ogóle nie czułem. Pan doktor założył szwy nierozpuszczalne - są chyba lepsze, lepszy jest efekt po ściągnięciu i rana goi się szybciej. Po zabiegu pojechałem normalnie autem do domu, Ok może pierwsze 24 godziny są nieprzyjemne, zmienianie opatrunków itp. Ale później już prawie w ogóle nic nie bolało, tylko przy wzwodzie szwy ciągnęły - ale to nic takiego. Po 10 dniach udałem się na wizytę kontrolną i ściągnięcie szwów. Po ich zdjęciu co trwało może 3 minuty, zaczęła się dalsza trzy tygodniowa rehabilitacja. Teraz jestem półtora miesiąca po zabiegu i wszystko funkcjonuje teraz tak jak powinno!!!

Ps. Życzę wszystkim powodzenia na zabiegu i nie zwlekajcie z tym bo nie warto!!! Także podziękowania dla dr. Kotowicza za wspaniałe wykonanie zabiegu!

Przychodnia Chirurgiczna LASER-POLECAM

Jelenia Góra
Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam