STULEJKA.COM                      
  25-01-2022 Wesprzyj Nas | Napisali o nas | Dedykacja  


Stulejka w teorii
Czytelnia
Literatura

Stulejka w praktyce
Doświadczenia
Zdjęcia
Leki
Adresy gabinetów

Inne schorzenia
Wędzidełko
Skrzywienie prącia

Inne
FAQ
Forum
Znalezione w sieci
Warto znać
Penis
Leczenie impotencji
Leki na potencję
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Choroby weneryczne
   w Internecie      stulejka.com 


DOŚWIADCZENIA

Doświadczenia Maćka, styczeń 2006 - Suwałki

Witam wszystkich tych których także dotknął problem stulejki. Pragnę podzielić się z wami moimi doświadczeniami.

Otóż o stulejce dowiedziałem się ok. 16 roku życia tzn. raczej potrafiłem właściwie nazwać ten problem w czym pomogła mi książka Lindy i Arey Madaras "Co się dzieje z moim ciałem. Książka dla chłopców". Po tym wiedziałem już że i mnie dotknął ten problem. Bałem się jednak pójść do lekarza i tak zwlekałem aż do 17 a właściwie prawie 18 roku życia. Postanowiłem jednak nie czekać dłużej i udałem się do lekarza rodzinnego (kobiety) powiedziałem co za problem i otrzymałem skierowanie do urologa. Po około 2 tyg. czekaniu dostałem się do Poradni Urologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach. Pomimo że postanowiłem to zrobić państwowo nie narzekam. W Poradni przyjął mnie lekarz. Kazał przejść do oddzielnego pokoju i ściągnąć majtki. Obejrzał dokładnie mojego penisa i potwierdził diagnozę. Wypisał skierowanie do szpitala (z dogodną dla mnie datą).

SZPITAL

Wyznaczonego dnia stawiłem się w szpitalu. Najpierw oczywiście Izba Przyjęć potem oddział Urologii. Tu dostałem salę z chłopcami w moim wieku. Po jakiejś godz. od przyjęcia na oddział przyszedł lekarz i zaprosił mnie do pokoju badań, gdzie odbyło się consilium. Zdecydowano się na plastykę wędzidełka (przy okazji wykryto żylaki powrózka nasiennego - zabieg 2 tyg. po stulejce). Sam Zabieg zaplanowano za dwa dni.

PRZED ZABIEGIEM

W dzień przed zabiegiem zrobiono mi morfologię, prześwietlenie klatki piersiowej i EKG. Potem było oglądanie TV. Około 22 pielęgniarka poprosiła mnie na golenie, jednak jako że byłem młody pozwoliła mi to zrobić samemu (proponuje zrobić to przed pójściem na oddział) po czym tylko sprawdziła czy dobrze. Po tej czynności była chyba bardziej "przyjemna" - lewatywa (nic strasznego to tylko mity). No i czas spać.

DZIEŃ ZABIEGU

Ok 10 dostałem "głupiego jasia" i jakieś 30 min później zjechałem na blok operacyjny. Tam dostałem miejscowe znieczulenie, ale nie spałem. Zabieg trwał jakieś 30 min i praktycznie był bezbolesny (tylko zszywanie bolało ale tylko troszeczkę i tylko chwilkę). Nastąpił powrót na salę. W szpitalu spędziłem jeszcze 2 dni (i to jest wyższość na klinikami prywatnymi gdzie niestety od razu idzie się do domu).

PO ZABIEGU

Po zabiegu czułem się świetnie już w godzinę po biegałem po całym szpitalu i samodzielnie oddawałem mocz. Penis nawet nie był obrzęknięty. Szwy wypadły po ok. 1,5 tyg.

DRUGI ZABIEG

Jednak po pierwszym zabiegu stulejka była nadal obecna w moim życiu. Ponownie więc udałem się do poradni. Lekarz potwierdził obecność Phimosis (z łac. stulejka) i wypisał skierowanie na oddział.

Drugi zabieg odbył się w styczniu 2006r. (pierwszy w sierpniu 2005r.). I tak jak poprzednio zbadano mnie i postanowiono wykonać plastykę napletka (wyciąć ten zwężony odcinek). Przed zabiegiem wszystko odbyło się tak jak wyżej. Tym razem zabieg przeprowadzono w narkozie. W szpitalu pozostałem jeszcze 10 dni i wyszedłem do domu. Szwy wypadły po 1,5 tyg.

Nie odczuwałem żadnych bólów nie było praktycznie problemów z oddawaniem moczu i opuchlizną.

Jedyne co mnie zadziwiło to profesjonalna opieka. Wszyscy lekarze byli bardzo mili i kompetentni. Lekarz który się mną opiekował odwiedzał mnie kilkanaście razy dziennie. Pielęgniarki wbrew mitów także były miłe i dbały o to abym nie czuł bólu (co kilka godzin otrzymywałem zastrzyk p/bólwy).

Wszystkim którzy mieszkają w tej części Polski polecam Odział Urologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach.

W celu konsultacji dr Krzysztofa Pola

przyjmuje prywatnie w pon. i środy w godz 15-16 w Medi-Dencie przy ul. Noniewicza 48 w Suwałkach

Nie bójcie się to nic strasznego.


Doświadczenia


Stulejka.com poleca:

Download Opera

 © 2002-2009 kam